Tniemy LASEREM i wodą

PROJEKTUJEMY

Realizujemy Twoje pomysły

Laser do cięcia

Frezowanie i cięcie plexi

Tworzywa sztuczne cieszą się niemijającą popularnością w różnych branżach. Można zaliczyć do nich m.in. szkło akrylowe, inaczej znane jako plexi. To materiał podatny na cięcie, frezowanie oraz inne metody obróbki, dzięki czemu ma szerokie zastosowanie. Jest wytrzymały i odporny na uszkodzenia, dlatego często zastępuje tradycyjne szkło np. w produkcji gablot i osłon.

Oferujemy płyty plexi na wymiar. Zajmujemy się ich obróbką, także profesjonalnym cięciem laserem oraz frezowaniem, co umożliwia uzyskanie precyzyjnych rezultatów. Dostosowujemy się do potrzeb klienta – rozpatrujemy projekty indywidualne.

Frezowanie i wycinanie w plexi

Szkło akrylowe to tworzywo sztuczne, które towarzyszy ludziom już od niemal wieku. Jego właściwości, takie jak przezroczystość, odporność na działanie promieni UV oraz łatwość obróbki, sprawiają, że znalazło ono zastosowanie w wielu branżach. Wycinanie w plexi na wymiar pozwala uzyskać precyzyjne elementy, które są stosowane m.in. jako różnego typu osłony i witryny. Tworzywo to chętnie jest wykorzystywane w handlu i branży usługowej, nie tylko ze względu na swoją wytrzymałość, ale także łatwość czyszczenia.

Coraz większą popularność zdobywa cięcie plexi laserem. Tego typu metoda zapewnia precyzję pracy, nawet w przypadku tworów o niewielkich wymiarach. Z pomocą takiego wycinania można uzyskać np. poręczne pojemniki.

Frezowanie i cięcie plexi laserem są obecnie wykorzystywane także podczas tworzenia dekoracji. Te nowoczesne techniki pozwalają na uzyskanie starannych i wyjątkowych produktów. Sprawdzą się one zarówno w lokalach usługowych (np. tabliczka z logo), jak i w domach. Obecnie popularne są dekoracje kwiatowe i geometryczne wyprodukowane dzięki precyzyjnemu wycinaniu.

Firma z doświadczeniem w obróbce plexi

Możemy pochwalić się długą obecnością na rynku. Nasi pracownicy są specjalistami we frezowaniu i cięciu laserem szkła akrylowego. Zależy nam na tym, aby dostarczać Klientom nie tylko produkty trwałe, lecz także wyjątkowe. Zajmujemy się tworzeniem m.in. mebli i innych elementów wystroju wnętrz.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami w kwestii wycinania plexi na wymiar.

Usługa cięcia laserem – zalety

Przede wszystkim jest to najbardziej precyzyjny sposób obróbki rozmaitych blach ze stali nierdzewnej czy też innych w tym również tych o stosunkowo małej grubości. Nasza usługa cięcia laserem Bystronic 3015 pozwala na wykonanie bardzo szczegółowych projektów oraz zachowanie świetnej precyzji nawet w przypadku wielkonakładowych zleceń.

Ponadto warto mieć na uwadze, że usługa cięcia laserem minimalizuje powstałe odpady. Podczas obróbki blach, nie generujemy wiele śmieci, co również ma duży wpływ na ekologię. Na maksimum wykorzystujemy materiały, w których chcesz wyciąć docelowy kształt!

Dodatkowo cena tej usługi jest bardzo atrakcyjna, w szczególności mając na uwadze dokładność i znaczące minimalizowanie ryzyka ewentualnego błędu, który jest niewykluczony w przypadku innych metod obróbki. Cięcie laserowe stali to najlepszy wybór!

Elementy z blachy wycięte przez Laser Bystronic 3015 spełnią nawet najwyższe wymagania. Zainteresowała Cię nasza oferta? Serdecznie zapraszamy do kontaktu!