Tniemy LASEREM i wodą

PROJEKTUJEMY

Realizujemy Twoje pomysły

Laser do cięcia

Plotery frezujące

Obróbka materiałów przy pomocy skrawania jest bardzo popularną i chętnie wykorzystywaną metodą, w szczególności w branży reklamowej. Nasza firma oferuje usługi z zakresu frezowania rozmaitych materiałów. Nasz park maszynowy zasilony jest o profesjonalny ploter frezujący. Nasze sprzęty mają wymiar stół o polu roboczym wynoszący 2500 mm x 1250 mm oraz 3000 mm x 2000 mm. Dzięki temu procesowi możemy danym elementom z drewna, płyty MDF czy też sklejki nadawać dowolny, również bardziej skomplikowany kształt w tym zarówno geometryczny, jak i bardziej fantazyjny.

Ploter frezujący – co potrafi i jakie materiały można nim obrabiać?

Maszyny tego typu można śmiało określić mianem uniwersalnych, gdyż świetnie radzą sobie z różnymi materiałami. Plotery frezujące z naszego parku maszynowego służą do obróbki m.in. drewna, sklejki, płyty MDF oraz dibondu.

Za jego pomocą można wycinać rozmaite wzory i kształty. Ploter frezujący pomaga w tworzeniu, chociażby różnorodnych drewnianych ozdób. Nasza firma może wykonać m.in. wielonakładowe zlecenia na niewielkie gadżety reklamowe ze sklejki, czy też produkty skierowane do Twoich klientów. Gwarantujemy, że przeniesiemy projekt na wysokiej jakości tworzywo z uwzględnieniem każdego nawet najmniejszego detalu.

Ploter frezujący – tworzenie elementów dekoracyjnych

Za pomocą nowoczesnego plotera frezującego możemy dla naszych Klientów obrabiać rozmaite elementy w tym m.in. części drewniane do mebli takie jak ornamenty lub listwy, które nadają wyrobom pięknego wyglądu. Oczywiście dodatki tego typu muszą być wykonane w dokładny i staranny sposób, tak, aby, jak najlepiej spełniany swoją funkcję. Jeśli występuje ich kilka na danym meblu, to muszą charakteryzować się także perfekcyjną powtarzalnością. Dlatego też warto postawić na naszą ofertę – mamy duże doświadczanie oraz jesteśmy w stanie dobrać frezy względem materiału w tym zarówno naturalnego, jak i sztucznego, a także jego rodzaju w przypadku m.in. gatunków drewna, które charakteryzują się różną twardością.

ARBO – obróbka materiałów przy pomocy plotera frezującego

Odpowiednie opracowanie materiałów ma kluczowe znacznie – brak doświadczenia czy też użycie niedostosowanych narzędzi może wiązać się z ryzykiem uszkodzenie elementów oraz kosztami z tego wynikającymi. Ploter frezujący pozwala również na znacznie szybsze osiągnięcie docelowego kształtu i formy niż jeśli miałby to być zrobione ręcznie (szczególnie dotyczy to drewna).

Naszą działalność rozpoczęliśmy w 2007 roku, dążąc do rozszerzenia usług, ciągle poszerzamy nasze kompetencje. Dlatego też wykorzystujemy wysokiej jakości sprzęty takie jak plotery frezujące o polach roboczych wynoszących 2500 mm x 1250 mm i 3000 mm x 2000 mm. Naszą ofertę kierujemy do Klientów z całej Polski. Zapewniamy indywidualne podejście zarówno w przypadku Zleceniodawców prywatnych, jak i firm. Co więcej, gwarantujemy szybkie terminy realizacji powierzonych nam zleceń (od 5 do 14 dni roboczych).

Serdecznie zapraszamy do kontaktu oraz skorzystania z usług, jakie oferuje nasza firma ARBO!