Tniemy LASEREM i wodą

PROJEKTUJEMY

Realizujemy Twoje pomysły

Laser do cięcia

Prasa krawędziowa Amada Promecan HFBO 125.30

Nasza firma stara się jak najbardziej rozbudowywać ofertę, aby sprostać wymaganiom Klientów. Dlatego też poza popularnym cięciem laserowym proponujemy również usługi gięcia blachy. Wykorzystywana przez nas prasa krawędziowa Amada Promecan HFBO 125.30 pozwala na obróbkę elementy do 3000 mm (3 m). Urządzenie to charakteryzuje się wysoką wydajnością oraz precyzją, dzięki czemu zapewniamy naszym Klientem szybką realizację zleceń na najwyższym poziomie, w tym również zamówień seryjnych.

Prasa krawędziowa Amada Promecan HFBO 125.30 – obrabiane materiały

Dostępne w naszym parku maszynowym urządzenie ma siłę gięcie wynoszącą 125 T, przy maksymalnej długości 3000 mm. Prasa krawędziowa Amada Promecan HFBO 125.30 przeznaczona jest do obróbki stali węglowej, nierdzewnej, aluminiowej oraz stali kolorowych w następujących rozmiarach:

  • od 0,1 mm do 3 mm na długości do 3000 mm,
  • od 3,1 mm do 5 mm na długości 2500 mm,
  • od 6 mm do 8 mm na długości 1000 mm.

Usługi wyginania blachy pozwalają na nadanie opracowywanym elementom różnych kształtów. Produkty powstałe w tym procesie mogą znajdować zastosowanie m.in. w aranżacji wnętrz. Dzięki naszej maszynie jesteśmy w stanie poddać obróbce zarówno mniejsze, jak i większe elementy.

Usługi gięcia blachy – na czym polegają?

Jest to plastyczna obróbka materiału, która nie narusza fizycznych właściwości blachy. Sam proces przy pomocy prasa krawędziowej Amada Promecan HFBO 125.30 jest szybki oraz precyzyjny. Co ważne poddawany obróbce element nie zmienia swojej wytrzymałości. Usługi gięcia blachy oferowane przez naszą firmę pozwalają na zmianę formy bez wpływu spójność czy też wymiar. Dodatkowo proces ten umożliwia zmianę różnych kątów w przedziale od 0 do 360 stopni, co daje bardzo duże pole do manewru, gwarantujące dostosowanie produktów zarówno do działań typowo użytkowych, jak i funkcji dekoracyjnych.

Przy pomocy prasy krawędziowej Amada Promecan HFBO 125.30 (ruchu, który generuje) poddajemy dany element precyzyjnej i szybkiej obróbce zgodnie z wymaganiami Klienta. Ponadto nasze usługi gięcia blachy przy wykorzystaniu tej maszyny zapewniają powtarzalność elementów w 100%. Dlatego też, jeśli potrzebujesz np. kilkudziesięciu komponentów w idealnym kształcie i zgięciu, to nasza oferta sprosta temu zadaniu.

Postaw na doświadczanie – profesjonalne usługi gięcia blach

Oczywiście poza odpowiednim sprzętem, takim jak posiadana przez nas prasa krawędziowa Amada Promecan HFBO 125.30 liczy się również doświadczenie, które nasi fachowcy zdobywają od wielu lat, wykonując skomplikowane i wymagające realizacje. Dzięki temu jesteśmy w stanie idealnie dobrać metodę obróbki oraz podpowiedzieć najlepsze rozwiązania z zakresu usług gięcia blachy i nie tylko.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie oraz służymy pomocą. Dodatkowo możemy pracować zarówno na materiałach dostarczonych przez Klienta, jak i proponujemy własne. Nasze siedziba mieści się w Warszawie, ale oferujemy usługi gięcia blachy dla Zleceniodawców z całej Polski.

Prasa krawędziowa Amada Promecan HFBO 125.30 to sprzęt, za pomocą którego realizujemy rozmaite projekty, zgodne z Twoimi wymaganiami i potrzebami. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Obrabiane materiały:
  1. stal węglowa
  2. stal nierdzewna
  3. stal aluminiowa
  4. stal kolorowa