Tniemy LASEREM i wodą

PROJEKTUJEMY

Realizujemy Twoje pomysły

Laser do cięcia

Cięcie laserem Warszawa

Naszą podstawową usługą jest cięcie laserowe, które oferujemy naszym Klientom z województwa mazowieckiego, województw ościennych jak również na terenie całej Polski. Zaletą wycinania laserowego jest duża precyzja oraz możliwość wykonywania skomplikowanych wzorów przy zachowaniu jakości detali. Detale po obróbce laserowej nie wymagają w większości przypadków dalszej obróbki.

Jesteśmy w stanie obrabiać następujące materiały o maksymalnych rozmiarach 3000 x 1500 mm:

  • Cięcie stali węglowej od 0.4 mm do 30 mm
  • Cięcie stali nierdzewnej i kwasoodpornej od 0.4 mm do 15 mm
  • Cięcie aluminium od 0.5 mm do 12 mm
  • Cięcie drewna lub materiałów drewnopochodnych (płyta wiórowa, MDF, OSB itp.) od 2 mm do 50 mm
  • Cięcie poliwęglanu
  • Cięcie plexi

Profesjonalne wycinanie laserowe

Ponadto w naszej ofercie mamy możliwość wycinania profili na laser tubie. Dlaczego warto postawić na cięcia laserowe? Przede wszystkim wycinanie laserowe w metalu umożliwia wykonywanie bardzo drobnych elementów z zachowaniem dużej tolerancji. Za pomocą laserowego cięcia blach można również realizować duże projekty jak również gabarytowo detale.To sprawia, że cięcie blach laserem jest bardzo uniwersalną formą obróbki metali oraz materiałów drewnopochodnych.

Dużą zaletą cięć laserowych jest to, że umożliwiają realizację skomplikowanych elementów, a przy tym są one wykonane bardzo precyzyjnie, bez odkształceń na detalach, a krawędzie nie wymagają dalszej obróbki.