Tniemy LASEREM i wodą

PROJEKTUJEMY

Realizujemy Twoje pomysły

Laser do cięcia

Wycinanie laserowe w metalu Warszawa

Obrabiane materiały:
  • Stali węglowej – od 0,25 mm do 20 mm
  • Stali nierdzewnej – od 0,5 mm do 12 mm
  • Aluminium – od 0,5 mm do 12 mm
  • Mosiądz – od 0,5 mm do 8 mm
  • Miedź – od 0,5 mm do 8 mm

Szukasz najlepszej formy obróbki metalu? Z całą pewnością powinieneś zapoznać się z wycinaniem laserowym w metalu, to obecnie jedna z najlepszych form obróbki metalu, która gwarantuje wysoką jakość obróbki, a jednocześnie nie kosztuje majątku.

Dlaczego właśnie wycinanie laserowe w metalu?

Czym wyróżnia się wycinanie laserowe w metalu? Przede wszystkim niezwykłą precyzją. Jest to spowodowane, tym w jaki sposób działa wycinanie laserowe. Wiązka lasera jest niezwykle cienka, co umożliwia prowadzenie bardzo dokładnych linii cięcia. Duże znaczenie ma również automatyzacja cięcia, co niweluje ewentualne błędy ludzkie.
Ponadto warto zauważyć, że wykorzystanie nowoczesnych urządzeń do wycinania laserowego w metalu sprawia nie tylko, że projekty są realizowane na odpowiednim poziomie, ale również, że materiał jest wykorzystany dobrze. Wycinanie laserowe minimalizuje ilość powstających odpadów, co przekłada się również na koszty tej formy wycinania laserowego.

Ile kosztuje wycinanie laserowe w metalu?

Jakość wycinania laserowego jest oczywiście bardzo ważna, jednak warto zauważyć, że jeżeli koszty wycinania będą duże, to skorzystać z niego będą mogły tylko największe firmy. Na całe szczęście dzisiaj korzystanie z wycinania laserowego nie jest drogie i skorzystać mogą z niego wszystkie firmy, a nawet osoby prywatne.
Oczywiście nie da się jednoznacznie określić, ile będzie kosztowało wycinanie laserowe, ponieważ wpływa na to wiele czynników m.in. poziom skomplikowania projektu, czy też wielkość zamówienia. Dlatego, jeżeli zastanawiasz się nad tym, ile będzie kosztowało wycinanie laserowe w twojej firmie, to najlepiej będzie, jeśli po prostu skontaktujesz się z naszą firmą.

Komu przyda się wycinanie laserowe w metalu?

Nasze usługi laserowego wycinania w metalu jest skierowane przede wszystkim dla przedsiębiorców, którzy chcą osiągnąć możliwie najwyższą precyzję w swoich projektach. Nasze urządzenia takie jak Bystronic Bysprint 3015 3KW zapewniają bardzo dokładne cięcia oraz optymalizują zużycie materiałów, dzięki temu koszty laserowego wycinania w metalu są minimalizowane.
W dzisiejszych czasach jest to jedna z najskuteczniejszych i najbardziej efektywnych metod wycinania w metalu, zwłaszcza gdy mówimy o cieńszych blachach, gdzie liczy się utrzymanie wysokiej precyzji. Cięcie laserowe minimalizuje tutaj powstawanie błędów i niedopatrzeń.