Tniemy LASEREM i wodą

PROJEKTUJEMY

Realizujemy Twoje pomysły

Laser do cięcia

Laser Bystronic 3015

Zależy nam na zapewnianiu wysokiej jakości oferty, która sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Dlatego też nasz park maszynowy zasila Laser Bystronic 3015. To nowoczesne urządzenie pozwala na m.in. dokładne cięcie laserowe blach miedzianych, aluminiowych i innych. Maszyna ma moc 2,2 KW, a jej pole robocze wynosi 3000 mm x 1500 mm (3 m x 1,5 m). Oferowana przez naszą firmę usługa obróbki laserowej umożliwia precyzyjne opracowanie stali, nawet w przypadku elementów charakteryzujących się dużą liczbą detali. Ponadto dokładamy wszelkich starań, aby zapewniać szybkie terminy realizacji.

Usługa cięcia laserem Bystronic 3015 – materiały możliwe do obróbki

W przypadku tej maszyny dla naszych Klientów może wykonać usługę cięcia laserowego następujących materiałów:

  1. Aluminium od 0,5 mm do 12 mm.
  2. Miedź od 0,5 mm do 8 mm.
  3. Mosiądz od 0,5 mm do 8 mm.
  4. Stal nierdzewna od 0,5 mm do 12 mm.
  5. Stal węglowa od 0,25 mm do 20 mm.

Oczywiście w przypadku ewentualnych wątpliwości, nasz doświadczony zespół służy pomocą. Odpowiemy na pytania względem danego materiału oraz możliwości jego obróbki. Działamy od 2007 roku – jesteśmy ekspertami w branży, dlatego też możesz liczyć na naszą fachową poradę.

Cięcie laserowe stali

Obróbka materiałów za pomocą lasera takiego jak Bystronic 3015 jest bardzo uniwersalna z wielu względów. Przede wszystkim stół roboczy (3 m x 1,5 m) pozwala na opracowanie stosunkowo dużych elementów z blachy ze stali węglowej czy też innych materiałów wskazanych powyżej. Oczywiście nie obrabiamy jedynie większych produktów. Dzięki nowoczesnej technologii laserowej jesteśmy w stanie opracować również bardzo skomplikowane detale np. w przypadku ozdób z mosiądzu, blachy miedzianej czy też innych.

Usługa cięcia laserem znajduje zastosowanie w wielu branżach, przy jej pomocy wycinamy tabliczki, elementy architektoniczne, rękodzieło artystyczne oraz wiele innych zarówno bardzo drobnych, jak i większych produktów. Gwarantujemy, że przy pomocy lasera Bystronic 3015 oraz naszego doświadczenia zrealizujemy Twoje pomysły, bez względu na to, ile detali będą posiadać.

Usługa cięcia laserem – zalety

Przede wszystkim jest to najbardziej precyzyjny sposób obróbki rozmaitych blach ze stali nierdzewnej czy też innych w tym również tych o stosunkowo małej grubości. Nasza usługa cięcia laserem Bystronic 3015 pozwala na wykonanie bardzo szczegółowych projektów oraz zachowanie świetnej precyzji nawet w przypadku wielkonakładowych zleceń.

Ponadto warto mieć na uwadze, że usługa cięcia laserem minimalizuje powstałe odpady. Podczas obróbki blach, nie generujemy wiele śmieci, co również ma duży wpływ na ekologię. Na maksimum wykorzystujemy materiały, w których chcesz wyciąć docelowy kształt!

Dodatkowo cena tej usługi jest bardzo atrakcyjna, w szczególności mając na uwadze dokładność i znaczące minimalizowanie ryzyka ewentualnego błędu, który jest niewykluczony w przypadku innych metod obróbki. Cięcie laserowe stali to najlepszy wybór!

Elementy z blachy wycięte przez Laser Bystronic 3015 spełnią nawet najwyższe wymagania. Zainteresowała Cię nasza oferta? Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Obrabiane materiały:
  1. Aluminium
  2. Miedź
  3. Mosiądz
  4. Stal węglowa
  5. Stal nierdzewna